influence design

Doświadczone studio graficzne = kreacje, dla których stracisz głowę. Projektujemy obrazy do sieci, druku, wideo i animacji. Czegokolwiek potrzebujesz, mamy to.

Platypus. Twój biznes jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze.

Czas zobaczyć, kim jesteśmy…

Platypus to studio graficzne, które możesz wynająć w ramach abonamentu. Albo na godziny. Albo jeszcze inaczej, w zgodzie z Twoimi potrzebami. Chodzi o to, że jesteśmy elastyczni, bo wiemy, że Ty też musisz taki być.

Potrzebujesz dobrych projektów i świeżych pomysłów, które trafią do Twoich klientów. Grafiki na www, animacje, projekty plakatów, opakowań, ulotek, bannerów – słowem wszystko, co wygląda. Mamy to. Możesz na nas liczyć.

To, czego nie potrzebujesz, to oddział grafików, rosnące koszty, umowy, licencje. Korzystaj z naszego wsparcia, wtedy, gdy jest Ci faktycznie potrzebne. Płać tylko za wykonaną pracę.

Trzy dobre lepsze pakiety

Wybierz jeden z trzech pakietów i miej zespół Platypus zawsze pod ręką. Chcesz współpracować na innych zasadach? Możesz. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Zapraszamy.

szczegóły Basic Pakiet „Tylko kilka grafik” 10h w miesiącu szczegóły Smart Pakiet „Grafik pilnie poszukiwany” 20h w miesiącu szczegóły Premium Pakiet „Grafik pilnie poszukiwany” 40h w miesiącu