Platypus to zespół doświadczonych grafików, animatorów, UX designerów, których masz zawsze pod ręką. Zadbamy o wizualną stronę Twojego biznesu, bo wiemy, jak bardzo jest ważna.

Znamy się na naszej pracy. Chcesz się przekonać? Sprawdź wybrane realizacje.

Skąd ten pomysł?
I jak działa?

Z doświadczenia. A działa świetnie, bo jest przemyślany i dopasowany do rynku.

Zatrudnienie nawet jednego grafika na etacie to ogromne koszty. Stanowisko pracy, komputer, oprogramowanie, licencje, wynagrodzenie, składki.

Zatrudnienie teamu Platypus to pojedyncza, z góry ustalona opłata, którą odliczasz od podatku. Prosto, sprawnie, na korzystnych warunkach.

Wybierasz pakiet, zyskujesz nasze wsparcie na określoną liczbę godzin. Koniec z uciążliwym szukaniem podwykonawców, przesadzonymi wycenami i nietrafionymi decyzjami.

Trafiłeś na nas. Jackpot.

Co możemy dla Ciebie zrobić? I dlaczego.

Zacznijmy od końca.

Dlaczego? Bo komunikacja wizualna jest w dzisiejszych czasach najważniejsza. Od niej zależy, czy coś chwyci, czy będzie tylko drogim niepowodzeniem. Wszystko, co widać, to wszystko, co się liczy.

Stworzymy dla Ciebie grafiki, animacje, projekty opakowań, plakaty, strony www, key visual’e i wiele, wiele więcej. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz – dajesz nam znać, a my dajemy Ci rezultaty. Na najwyższym możliwym poziomie.

Sprawdź pełną ofertę Platypus.

P.S. Nasz bliźniaczy Software House Tako zadba o techniczną stronę Twoich projektów. Bo kompleksowo, znaczy skuteczniej i taniej.